IYPT logo – left
Turnaj mladých fyziků
Fyzikální týmová soutěž středoškoláků
IYPT logo – right

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR     Jednota českých matematiků a fyziků     Fyzikální ústav AV ČR     Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská ČVUT     Matematicko-fyzikální fakulta UK     Second Foundation

Hledáme spolupracovníky, sponzory a bývalé účastníky soutěže

Kontakt: Hynek Němec | ✉ nemec@fzu.cz | ☎ (+420) 266 052 953.

Spolupráce

Zaujal vás Turnaj mladých fyziků (TMF), a chcete svojí činností přispět k dalšímu rozvoji této úžasné soutěže? Nebo jste absolventi této soutěže, soutěžit již nemůžete, ale přesto chcete zůstat s Turnajem v kontaktu, a podpořit jeho další řešitele? Zapojte se do našeho organizačního týmu! Hledáme především kohokoliv, kdo zastane libobovolně malou podmnožinu kteréhokoliv z následujících okruhů:

Uvítáme jakékoliv další nápady (nejlépe včetně jejich realizace ☺), jak podpořit účastníky TMF i vedoucí týmů, a jak a kde TMF propagovat!

Všechny činnosti jsou konány na bázi dobrovolnosti. Pokud je to jenom trochu možné, snažíme se zajišťovat alespoň symbolickou odměnu.

Sponzorství

Zaujal vás Turnaj mladých fyziků (TMF), a chcete finančně přispět k dalšímu rozvoji této úžasné soutěže? Hledáme:

Nabízíme:

Rádi Vám podáme doplňující informace k soutěži. Velmi se těšíme na možnou spolupráci.

Alumni

Vzpomínáte na TMF v dobrém? Chcete inspirovat mladší následovníky? Jste na pozici, kde můžete nabídnout účastníkům TMF zajímavé uplatnění? Pošlete nám na sebe kontakt! Případně přidejte fotku a váš kratičký příběh, který budeme moci zveřejnit na našich webových stránkách.